Nasza szkoła przyłącza się do akcji pt. „Biały Miś" organizowanej przez Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy. W dniach od 19.10 do 26.10.2021 odbędzie się zbiórka nowych zabawek, maskotek, książeczek, gier dydaktycznych i artykułów szkolnych na prezenty z okazji Mikołajek, Wigilii oraz Dnia Dziecka. Obdarowani nimi zostaną uczniowie przebywający na leczeniu w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. Podpisane dary należy składać w świetlicy szkolnej.


Samorząd Uczniowski oraz Szkolna Rada Wolontariatu składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Darczyńców za udział w akcji Magiczna Gwiazdka i przekazane Dary dla podopiecznych hospicjum Nadzieja.


Kartka świąteczna dla dzieci w szpitalu


Szkolna Rada Wolontariatu ogłasza konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Kartki mogą być wykonane dowolną techniką oraz w dowolnym formacie. Prosimy umieścić życzenia.

Kartki wykonane indywidualnie przez uczniów prosimy zanosić na portiernię do 6 grudnia (czwartek). Rozstrzygnięcie konkursu

10 grudnia (poniedziałek). Konkurs zostanie rozstrzygnięty klasowo.

Zwracamy się również z prośbą o przygotowanie małych świątecznych ciasteczek, pierniczków, które wraz z kartkami świątecznymi zostaną przekazane dzieciom przybywającym w szpitalu. Ciasteczka należy przynieść w dniu 11 grudnia (wtorek) również do portierni szkolnej.

Dziękujemy za zaangażowanie

Rada Wolontariatu wraz z opiekunami

 Rada Wolontariatu działająca przy Samorządzie Uczniowskim Szkoły Podstawowej w Górsku zakończyła i podsumowała zbiórkę dla Schroniska dla Zwierząt w Toruniu. Efekt widać na załączonym foto. Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!