Pracownicy naszej szkoły w roku szkolnym 2019/2020

Dyrektor Szkoły: mgr Dawid Basak

Wicedyrektor: mgr Maria Woźniak

 

oddział przedszkolny

mgr Barbara Poprawska

mgr Edyta Dziarkowska

mgr Patrycja Bania-Skuza

edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Czułkowska

mgr Beata Szczepańska-Cugier

mgr Iwona Piotrowska

mgr Marzenna Sobocińska-Lubińska

mgr Anna Zaradzka

mgr Beata Ślązkiewicz

język polski

mgr Aleksandra Staszewska

mgr Maria Laskowicz

mgr Krzysztofa Orczykowska-Wołowska

mgr Kamila Strzałkowska-Aranin

mgr Katarzyna Wiertlewska

język niemiecki

mgr Anna Napierska

mgr Anna Tołodziecka

język angielski

mgr Monika Glazik-Pozorska

mgr Justyna Końca

mgr Szymon Czarnecki

matematyka

mgr Maria Woźniak

mgr Dawid Basak

dr Barbara Łukasik

mgr Anna Wiśniewska

historia

mgr Aleksandra Babiarz

mgr Andrzej Walczyński

wiedza o społeczeństwie

mgr Aleksandra Babiarz

mgr Andrzej Walczyński

przyroda

mgr Violetta Urbańska

biologia

mgr Izabela Rzeszutko

geografia

mgr Tomasz Tłuchowski

mgr Violetta Urbańska

fizyka

mgr Dawid Basak

mgr Adam Lubiński

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Joanna Brodzińska

chemia

dr inż. Anna Kosobucka

plastyka

mgr Małgorzata Bętkowska

muzyka

mgr Janusz Heyka

technika

mgr Krzysztofa Orczykowska-Wołowska

informatyka

mgr Tomasz Urbański

religia

ks. Andrei Karol

mgr Hanna Żuchelkowska

etyka

mgr Beata Ślązkiewicz

wychowanie fizyczne

mgr Maciej Siudowski

mgr Adam Lubiński

mgr Tomasz Tłuchowski

mgr Agnieszka Wiligalska

zajęcia rewalidacyjne,

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

zajęcia dydaktyczno-wyrównacze

mgr Mariola Burdach

mgr Maria Laskowicz

mgr Aleksandra Babiarz

mgr Anna Napierska

mgr Kamilla Strzałkowska-Aranin

mgr Katarzyna Wiertlewska

mgr Małgorzata Czułkowska

mgr Beata Szczepańska-Cugier

mgr Marzenna Sobocińska-Lubińska

mgr Krzysztofa Orczykowska-Wołowska

mgr Anna Zaradzka

mgr Barbara Poprawska

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

mgr Aleksandra Babiarz

wychowanie do życia w rodzinie

mgr Izabela Rzeszutko

biblioteka

mgr Anna Górzyńska-Pazdyga

pedagog

mgr Piotr Napierski

mgr Dorota Przyborowska-Sulich

logopeda

mgr Dorota Przyborowska-Sulich

zajęcia świetlicowe

mgr Anna Grabania

mgr Elżbieta Pawlikowska

mgr Joanna Brodzińska

mgr Janusz Heyka

mgr Patrycja Bania-Skuza

Nauczyciel wspomagający

mgr Barbara Dąbrowska

Administrator dziennika elektronicznego

mgr Tomasz Urbański

Społeczny inspektor pracy

mgr Anna Zaradzka

Inspektor ds. BHP

Kamila Andrzejewska

Pomoc nauczyciela

Beata Dydowicz

Monika Dydowicz

Sekretarz

Beata Bania

Dowożąca, starsza sprzątaczka

Danuta Klempert

Danuta Chmielewska

Konserwator

Zbigniew Błażejewicz

Edmund Kwiatek

Starsza sprzątaczka

Justyna Juchcińska

Danuta Gadomska

Violeta Witkowska

Marzenna Walter

Mariola Paga

Opiekun kompleksu boisk

Maciej Siudowski

Szymon Bania

Starszy portier

Mirosława Stasińska

Anna Szulc

Administrator sieci komputerowej

Tomasz Urbański

Archiwista

Andrzej Walczyński

 

Do wakacji jeszcze:



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player