^

logo

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Lista osób zakwalifikowanych do Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Górsku w wyniku naboru w dniu 09.06.2020 r.

Klasa I c.6

1. Leon Bogalecki

2. Laura Bukowiecka

3. Iga Bujałkowska

4. Janina Ciszewska

5. Wiktor Czerwiński

6. Kinga Daniszewska

7. Lena Fronczak

8. Jan Puchałka

9. Amelia Jaskulska

10. Martyna Krakowska

11. Nina Majewska

12. Zofia Michalska

13. Alicja Odziomek

14. Szymon Sobociński

15. Zuzanna Szostek

16. Marta Rygielska

17. Lucjan Zarembski

Klasa I c.4

1. Patryk Kruszyna

2. Jakub Lipiński

3. Aleksander Michałek

4. Wojciech Rygielski

5. Michalina Wiśniewska

 


UWAGA!

W związku z sytuacją epidemiologiczną termin badania przydatności może ulec przesunięciu - podane daty przesłuchania są planowane!

Podania o przyjęcie wraz z kwestionariuszem osobowym do czasu powrotu nauki do szkół można składać wyłącznie internetowo (w postaci skanu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do kształcenia w szkole muzycznej będzie można dostarczyć później - najpóźniej w dniu przesłuchania kandydata.

Termin przesłuchania kandydata do czasu powrotu zajęć do szkół będzie ustalany mailowo lub telefonicznie.

 


PUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W GÓRSKU - NABÓR

Szkoła przyjmuje do nauki dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat, tylko w wyjątkowych przypadkach rozszerzając te ramy wiekowe.

Dostosowując wymogi programu do tak zróżnicowanych wiekowo odbiorców szkoła prowadzi dwa tryby nauki:

- cykl sześcioletni – dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat;

- cykl czteroletni – dla młodzieży w wieku od 8 do 16 lat;

Nauka gry prowadzona jest na następujących instrumentach: klarnet, flet poprzeczny, trąbka, gitara, fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, saksofon, kontrabas,  perkusja, akordeon.

 

JAK ZOSTAĆ UCZNIEM SZKOŁY MUZYCZNEJ?

Nie trzeba umieć grać na instrumentach!!!

1. Wystarczy wypełnić pobrany z sekretariatu szkoły lub ze strony internetowej www.zsgorsk.pl/muzyczna/ podanie, kwestionariusz osobowy kandydata oraz zaświadczenie lekarskie (lekarza specjalisty) stwierdzające brak przeciwwskazań do nauki w wybranej specjalności i złożyć go w sekretariacie lub wysłać na adres Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Górsku, ul. Szkolna 2, 87-134 Górsk; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się również osoby niepełnosprawne.

2. Należy przybyć do szkoły na badanie przydatności kandydata do kształcenia muzycznego w dniu 16 maja 2020 r. na godzinę 11.00.

3. Badanie przydatności obejmuje:

1) Badanie słuchu: śpiewanie piosenki, powtarzanie głosem poszczególnych dźwięków i krótkich melodii, zapamiętywanie po sobie kolejnych dźwięków, rozpoznawanie dźwięków niskich, średnich, wysokich oraz rozpoznawanie ilości dźwięków wykonanych jednocześnie przez prowadzącego;

2) Badanie rytmu: wyklaskanie rytmu melodii zagranej na pianinie, powtarzanie rytmów poprzez wystukanie bądź wyklaskanie;

3) Badanie pamięci muzycznej: zapamiętywanie krótkich melodii i rytmów;

4) Badanie predyspozycji do gry na instrumencie: koncentracja, logiczne myślenie, sprawność manualna, koordynacja wzrokowo-ruchowa.

Nauka w szkole jest bezpłatna!!!

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Sekretariat Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Górsku: tel. 693-926-356, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

  Pobierz podanie do szkoły
  Pobierz kwestionariusz osobowy
  Pobierz druk zaświadczenia lekarskiego
  Regulamin rekrutacji

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Górsku