^

logo

Plan zajęć cykl 6-letni

 

klasa I

wtorek

17.00-17.45 – Kształcenie słuchu s. 19(Joanna Marcinowska)

czwartek
16.00-16.45 - Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

16.50-17.35 – Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Akompaniament (15 min./tydz.) – od II semestru

 

klasa II
wtorek

16.10-16.55 - Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

czwartek
17.35-18.20 - Kształcenie słuchus. 19(Joanna Marcinowska)

18.25-19.10 - Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

klasa III

wtorek

15.25-16.10 – Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

16.15-17:00 – Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)

piątek

15.15-16.00 – Kształcenie słuchu s. 19 (Szymon Stec)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

klasa IV

wtorek
15.25-16:10 – Audycje muzyczne s. 16 (Szymon Stec)

16.15-17.45 – Chór s.9 (Agnieszka Witki, Michał Hajduczenia)

17.50-18:35 – Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

czwartek
19.10-19.55 - Kształcenie słuchus. 19 (Joanna Marcinowska)

 

Uczniowie, którzy uczęszczają lub uczęszczali na śpiew mają obowiązkowy chór.

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

klasa V

wtorek

16.15-17:45 - Chór s. 9 (Agnieszka Witki, Michał Hajduczenia)

17.50-18.35 – Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)

piątek

16.50-17.30 – Audycje muzyczne s. 19 (Szymon Stec)

17.35-18.20 – Kształcenie słuchu s. 19 (Szymon Stec)
 

Uczniowie, którzy uczęszczają lub uczęszczali na śpiew mają obowiązkowy chór.

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy – zajęcia indywidualne (30 min/tydz.)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

klasa VI

wtorek

16.15-17:45 - Chór s. 9 (Agnieszka Witki, Michał Hajduczenia)

18.35-19.20 – Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)

czwartek

18.35-19.20 – Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)

19.25-20.10 - Audycje muzyczne s. 16 (Szymon Stec)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy – zajęcia indywidualne (30 min/tydz.)

Uczniowie, którzy uczęszczają lub uczęszczali na śpiew mają obowiązkowy chór.

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

 

 

Plan zajęć cykl 4-letni

 

klasa I a

wtorek
17.00-17.45 – Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)

17.50-18.35 – Zespół wokalny s.13 (Michał Hajduczenia)

piątek

16.00-16.45 – Kształcenie słuchu s.16 (Szymon Stec)

 

Klasa I b

wtorek

17.50-18.35 – Zespół wokalny s.13 (Michał Hajduczenia)

18.40-19.25 – Kształcenie słuchu s.19 (Joanna Marcinowska)

czwartek

15.15-16.00 – Kształcenie słuchu s.19 (Joanna Marcinowska)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Akompaniament (15 min./tydz.) – od II semestru

 

 

klasa II

wtorek

16.15-17.45 - Chór s. 9 (Agnieszka Witki, Michał Hajduczenia)

19.20-20.05 - Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)
czwartek

15.30-16.15 – Audycje muzyczne s.16 (Szymon Stec)
16.20-17.05 - Kształcenie słuchu s. 16 (Szymon Stec)

 

Uczniowie, którzy uczęszczają lub uczęszczali na śpiew mają obowiązkowy chór.

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

 

klasa III

wtorek
16.15-17.45 - Chór s. 9 (Agnieszka Witki, Michał Hajduczenia)

17.50-18.35 - Kształcenie słuchus. 9(Agnieszka Witki)
czwartek

17.05-17.50 – Audycje muzyczne s. 16(Szymon Stec)

17.55-18.35 – Kształcenie słuchu s. 9 (Agnieszka Witki)
 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy (30 min./tydz.)

Uczniowie, którzy uczęszczają lub uczęszczali na śpiew mają obowiązkowy chór.

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

 

klasa IV

wtorek

16.15-17.45 - Chór s. 9 (Agnieszka Witki, Michał Hajduczenia)
18.35-19.20 – Kształcenie słuchu s. 9 (Agnieszka Witki)

czwartek
17.00-17.45 - Kształcenie słuchu s. 9 (Agnieszka Witki)

17.50-18.35 – Audycje muzyczne s.16 (Szymon Stec)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy (30 min./tydz.)

Uczniowie, którzy uczęszczają lub uczęszczali na śpiew mają obowiązkowy chór.

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

 

 

Copyright © 2018 Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Górsku