kontakt list Górsk, ul. Szkolna 2; 87 -134 Zławieś Wielka  kontakt tel693 926 356  kontakt emailpsmgorsk@o2.pl
     

Plan zajęć 2020/2021

PLAN ZAJĘĆ CYKL 6 - LETNI

 

klasa I A

wtorek

14.15 – 15:00 - Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

15.05 – 15.50 – Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

czwartek
14.50 – 15.35 - Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Akompaniament (15 min./tydz.) – od II semestru

 

klasa I B

wtorek

17.20 – 18.05 – Rytmika s.19 (Joanna Marcinowska)

czwartek

17.10 – 17.55 – Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

18.00 – 18.45 – Rytmika s.19 (Joanna Marcinowska)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Akompaniament (15 min./tydz.) – od II semestru

 

klasa II

wtorek

15.50- 16.35 - Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

czwartek
15.35 – 16.20 – Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

16.25 – 17.10 – Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

klasa III

wtorek

16.35 – 17.20 - Rytmika s. 19 (Joanna Marcinowska)

17.25 – 18.10 – Kształcenie słuchu s.16 (Hubert Gileta)

czwartek

14.45-15.30- Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)

 

Instrument główny - zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 30 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

klasa IV

wtorek
15.45 – 16.30 – Kształcenie słuchu s. 9 (Aneta Wojciechowska)

16.35 – 18.10 - Chór s. 9 (Mikołaj Konopka, Michał Hajduczenia)

czwartek
16.20 – 17.05 - Kształcenie słuchus. 9 (Aneta Wojciechowska)

17.10 – 17.55 - Audycje muzyczne s. 16 (Hubert Gileta)

 

Zamiast chóru uczniowie klasy IV mogą uczęszczać na zespoły.

 

Instrument główny -  zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

klasa V

wtorek

14.55- 15.40 – Audycje muzyczne s.16 (Hubert Gileta)

15.45 – 16.30 – Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)

16.35-18.10 - Chór s. 9 (Mikołaj Konopka, Michał Hajduczenia)

czwartek

16.20-17.05 - Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)
 

Zamiast chóru uczniowie klasy V mogą uczęszczać na zespoły.

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy – zajęcia indywidualne  (30 min/tydz.)

 

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

klasa VI

wtorek

16.35 – 18.10 Chór s. 9 (Mikołaj Konopka, Michał Hajduczenia)

19.05-19.55 – Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)

czwartek

18.40 – 19.25 - Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)

19.30- 20.15 - Audycje muzyczne s. 16 (Hubert Gileta)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy – zajęcia indywidualne  (30 min/tydz.)

Zamiast chóru uczniowie klasy VI  mogą uczęszczać na zespoły.

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament (15 min./tydz.)

 

ZESPOŁY:

- zespół wokalny (Michał Hajduczenia)

- zespół instrumentalny (Anna Marczyńska)

- zespół instrumentalny (Adam Skrętny)

- zespół instrumentalny (Mikołaj Konopka)

 

Terminy zespołów zostaną podane w późniejszym terminie.

 

PLAN ZAJĘĆ CYKL 4 - LETNI

 

klasa I

wtorek

15.45 – 16.30 – Zespół wokalny (Michał Hajduczenia)

16.35-17.20 – Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)

czwartek

15.30-16.15 - Kształcenie słuchu s. 16 (Hubert Gileta)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Akompaniament (15 min./tydz.) – od II semestru

 

klasa II

wtorek

16.35 – 18.10 Chór s.9 (Mikałaj Konopka, Michał Hajduczenia)

18.15-19.00 – Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

19.05-19.50 – Audycje muzyczne s. 19 (Joanna Marcinowska)
czwartek
18.45-19.30 - Kształcenie słuchu s. 19 (Joanna Marcinowska)

 

Zamiast chóru uczniowie klasy II mogą uczęszczać na zespoły.
Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

 

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

klasa III

wtorek
16.35 – 18.10 - Chór s. 9 (Mikołaj Konopka, Michał Hajduczenia)

18.15-19.00 – Audycje muzycznes. 16 (Hubert Gileta)

19.05-19.50 – Kształcenie słuchu s.9 (Aneta Wojciechowska)
czwartek

17.50-18.35 - Kształcenie słuchu s. 9 (Aneta Wojciechowska)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy (30 min./tydz.)

 

Zamiast chóru uczniowie klasy III mogą uczęszczać na zespoły.

 

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

 

klasa IV

wtorek

16.35- 18.10- Chór s.9 (Mikołaj Konopka, Michał Hajduczenia)

18.15-19.05 – Kształcenie słuchu s. 9 (Aneta Wojciechowska)

czwartek
17.05-17.50 - Kształcenie słuchu s. 9 (Aneta Wojciechowska)

17.55-18.40 – Audycje muzyczne s.16 (Hubert Gileta)

 

Instrument główny – zajęcia indywidualne (2 razy w tygodniu po 45 minut)

Fortepian dodatkowy (30 min./tydz.)

 

Zamiast chóru uczniowie klasy IV mogą uczęszczać na zespoły.

Instrumenty smyczkowe oraz dęte mają obowiązkowy akompaniament  (15 min./tydz.)

 

 

ZESPOŁY:

- zespół wokalny (Michał Hajduczenia)

- zespół instrumentalny (Anna Marczyńska)

- zespół instrumentalny (Adam Skrętny)

- zespół instrumentalny (Mikołaj Konopka)

 

 

Chór c. 6

     
         

1

Cieśla

Julia

klarnet

kl. V

2

Fiszer

Borys

saksofon

kl. IV

3

Fiszer

Eryk

klarnet

kl. VI

4.

Fryska

Barbara

wiolonczela

kl. IV

5

Jędrzejewska

Róża

skrzypce

kl. IV

6.

Krystek

Jan

skrzypce

kl. V

7

Liczbik

Zofia

flet

kl. IV

8.

Markowska

Maja

fortepian

kl. VI

9.

Osnicka

Marika

altówka

kl. IV

10.

Słupkowska

Antonina

skrzypce

kl. VI

11.

Szostek

Ignacy

akordeon

kl. V

12.

Wiśniewski

Adam

saksofon

kl. VI

13

Wójcik

Marcelina

skrzypce

kl. IV

14.

Zakrzewski

Igor

perkusja

kl. V

15.

Żuchowska

Martyna

gitara

kl. IV

         
 

Chór c. 4

     
         

1

Grabowski

Maksymilian

perkusja

kl. II

2

Grygiel

Rozalia

gitara

kl. IV

3

Kozłowski

Borys

altówka

kl. III

4.

Lubańska

Paulina

fortepian

kl. IV

5

Łukasik

Kinga

fortepian

kl. II

6.

Majewska

Dominika

perkusja

kl. IV

7

Marczyński

Szymon

perkusja

kl. IV

8.

Napierski

Antoni

trąbka

kl. III

9.

Narodzonek

Kacper

perkusja

kl. IV

10.

Opozda

Zuzanna

skrzypce

kl. III

11.

Kuźma

Agata

flet

kl. II

12.

Musiał

Magdalena

altówka

kl. II

13

Pilitowski

Leon

saksofon

kl. II

14.

Przybylska

Magdalena

fortepian

kl. II

15.

Wojciechowska

Iga

fortepian

kl. II

16

Zientarski

Borys

gitara

kl. III

 

 

 

zespół gitarowy

 

A. Skrętny

 
         

1

Bojarczuk

Błażej

kl.VI c. 6

 

2.

Czerwińska

Julia

kl. II c. 4

 

3.

Krystek

Antonina

kl.V c. 6

 

4

Pierzgalska

Olga

kl. III c. 4

 

5

Suszko

Jakub

kl.VI c. 6

 

6

Watracz

Franciszek

kl.III c. 4

 

7

Węgierski

Kajetan

kl. II c. 4

 

8

Wiśniewska

Aleksandra

kl. II c. 4

 

9

Wiśniewska

Emilia

kl. II c. 4

 
         
 

zespół smyczkowy

A. Marczyńska

 
 

 

     

1

Pietrzak

Konrad

altówka

kl. III c. 4

2.

Pisera-Błaszczyk

Martyna

wiolonczela

kl. IV c. 4

3.

Słupkowska

Antonina

skrzypce

kl. VI c. 6

4.

Wieloszyńska

Wiktoria

skrzypce

kl. VI c.6

5.

Wiśniewska

Klaudia

skrzypce

kl. VI c.6

         
 

Zespół Mikołaja

M. Konopka

   
         

1

Anszperger

Jędrzej

saksofon

kl. V c. 6

2

Cendrowski

Bazyli

trąbka

kl. V c. 6

3

Durbacz

Tymoteusz

trąbka

kl. V c. 6

4.

Dziedzic

Zuzanna

klarnet

kl. I c. 4

5

Gajewska

Lena

klarnet

kl. IV c. 6

6

Kołątaj

Jakub

perkusja

kl. III c. 4

7

Woch

Wiktoria

flet

kl. V c. 6