Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2017/2018
9 czerwca 2018 r. uczeń kl. III c.6 Maksymilian Grabowski z klasy klarnetu Pana Marcina Wojciechowskiego zajął II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia
9 czerwca 2018 r. uczeń kl. V c.6 Ignacy Krzemkowski z klasy klarnetu Pana Marcina Wojciechowskiego zajął II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia
9 czerwca 2018 r. uczennica kl. I c.6 Lena Gajewska z klasy klarnetu Pana Marcina Wojciechowskiego zdobyła wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia
9 czerwca 2018 r. uczeń kl. II c.6 Bazyli Cendrowski z klasy trąbki Pana Mikołaja Konopki zdobył wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia
16 kwietnia 2018 r. uczeń kl. III c.6 Jakub Suszko z klasy gitary Pana Sławomira Kosińskiego zajął II miejsce w XII Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia.
16 kwietnia 2018 r. uczeń kl. I c.4 Borys Zientarski z klasy gitary Pana Sławomira Kosińskiego zajął III miejsce w XII Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia.
16 kwietnia 2018 r. Adam Pazdyga i Szymon Rychel zajęli II miejsce w kategorii zespół w XII Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia. Uczniowie przygotowani przez Pana Sławomira Kosińskiego
Rok szkolny 2016/2017
II Przegląd Chórów Szkół Muzycznych Regionu Kujawsko-Pomorskiego.
Chór Szkolny Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Górsku pod dyrekcją Pani Agnieszki Witki zdobył Srebrny Dyplom. Serdecznie gratulujemy!!!
10 czerwca 2017 r. Ignacy Krzemkowski zajął III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie
10 czerwca 2017 r. Magdalena Przybylska została wyróżniona w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie
10 czerwca 2017 r. Maksymilian Grabowski został wyróżniony w III Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie
3 czerwca 2017 r. Chór Szkolny pod dyrekcją Pani Agnieszki Witki zdobył SREBRNY DYPLOM w II Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych Regionu Kujawsko-Pomorskiego
18 maja 2017 r. Fatima Alsayed Omar zdobyła II nagrodę w V Gminnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złejwsi Małej
18 maja 2017 r. Anna Donderska zobyła III nagrodę w V Gminnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złejwsi Małej
10 maja 2017 r. Duet gitarowy w składzie: Szymon Rychel i Adam Pazdyga z klasy gitary Pana Sławomira Kosińskiego zajęli III miejsce na II Festiwalu gitarowym na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu
24 kwietnia 2017 r. Jan Szostek został wyróżniony w XI Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia. Uczeń przygotowany przez Pana Sławomira Kosińskiego
24 kwietnia 2017 r. Szymon Rychel i Adam Pazdyga zajęli I miejsce w kategorii zespół w XI Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia. Uczniowie przygotowani przez Pana Sławomira Kosińskiego
28 marca 2017 r. w II Międzyszkolnych Przesłuchaniach klas skrzypiec i altówki PRELUDIUM KONKURSOWE VIOLE VIOLINKI zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Górsku nagrody zdobyli następujący uczniowie:
Falima Alsayed Omar z klasy altówki Pani Anny Marczyńskiej – II miejsce w kategorii F
Antonina Białkowska z klasy Pani Natalii Olesińskiej - II miejsce w kategorii C
Duet Fatima Alsayed Omar i Antonina Białkowska – III miejsce w kategorii H
Klaudia Wiśniewska z klasy Pani Natalii Olesińskiej – wyróżnienie w kategorii B
20 marca 2017 r. Marta Kwiatkowska zdobyła wyróżnienie w Konkursie Wygraj Szansę w Bydgoszczy
17-18 marca 2017 r. Ignacy Krzemkowski zdobył wyróżnienie II stopnia w grupie II
IX Międzyszkolnego Konkursu Instrumentów Dętych w Żyrardowie
4 marca 2017 r. Dominika Sztonyk zajęła II miejsce w XXI Konkursie Piosenki Turystycznej PIOSENKA O TORUNIU
27-28 stycznia 2017 r. Zespół gitarowy w składzie: Adam Pazdyga i Szymon Rychel uczniowie kształcący się pod kierunkiem Pana Sławomira Kosińskiego zostali wyróżnieni podczas Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół I i II stopnia, które odbyły się w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
Rok szkolny 2015/2016
25 kwietnia 2016r. Mateusz Laskowski zajął III miejsce w grupie piątej kontrabasów w II Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim
25 kwietnia 2016r. Oliwia Słupczewska zajęła II miejsce w grupie piątej wiolonczel, w II Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim
11 kwietnia 2016r. odbył się X Chełmżyński Konkurs Uczniów Klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia. Nasi uczniowie zaprezentowali się tam bardzo ładnie.
W grupie I wyróżnienie otrzymali Olga Pierzgalska, Jakub Suszko, Jan Szostek
W grupie II miejsce II zajęli Adam Pazdyga i Szymon Rychel
W kategorii Zespół Gitarowy, I miejsce zajęli Adam Pazdyga i Szymon Rychel
Wszyscy uczniowie uczą się w klasie gitary mgr Sławomira Kosińskiego
23 marca 2016r. Duet gitarowy Adam Pazdyga i Szymon Rychel, klasa mgr Sławomira Kosińskiego, zajęli I miejsce na I Festiwalu Gitarowym na Zamku w Golubiu - Dobrzyniu
22 marca 2016r. - Odbyły się I Międzyszkolne Przesłuchania klas skrzypiec i altówki, Preludium Konkursowe "Viole i Violinki" organizowane przez naszą szkołę. Bardzo ładnie zaprezentowali się też nasi uczniowie.
W kategorii altówki grupa F
II miejsce zajęła Zofia Przybylska
Wyróżnienie otrzymała Joanna Jankowiak
Uczennice uczą się w klasie altówki mgr Anny Marczyńskiej
W kategorii altówki grupa G
II miejsce zajęła Oliwia Surdyka, która dodatkowo otrzymała Grand Prix dla najlepszej altowiolistki konkursu
III miejsce zajęła Paulina Łoboda
Obydwie uczennice są z klasy mgr Anny Marczyńskiej
W kategorii skrzypce grupa A:
II miejsce zajęły Wiktoria Wieloszyńska i Klaudia Wiśniewska
III miejsce otrzymała Klaudia Weredycka
Komisja wyróżniła Anielę Hudzik
W kategorii skrzypce grupa B:
II miejsce zajęła Antonina Białkowska
III miejsce otrzymała Olga Wachek
W kategorii skrzypce grupa C:
III miejsce zajęła Agnieszka Wydra
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione uczennice w kategorii skrzypce uczą się w klasie mgr Natalii Brodki
Jury konkursu doceniło również Duet i Kwartet smyczkowy naszej szkoły.
III miejsce zajął Kwartet w składzie Paulina Łoboda, Oliwia Surdyka, Joanna Jankowiak- skrzypce, klasa mgr Anny Marczyńskiej i Oliwia Słupczewska-wiolonczela, klasa mgr Julii Grochowskiej
Wyróżnienie otrzymał Duet w składzie Zofia Przybylska, Alsayed Omar Fatima
Uczennice uczą się w klasie mgr Anny Marczyńskiej
27 listopada 2015r. - Adam Pazdyga i Szymon Rychel, uczniowie klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego otrzymali wyróżnienie w Jesiennych Konfrontacjach Zespołów Kameralnych
Rok szkolny 2014/2015
19 czerwca 2015 r. – Chór Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Górsku pod dyrekcją Agnieszki Witki – III miejsce na I Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych w Toruniu
13 czerwca 2015 r. - Zuzanna Dziedzic z klasy klarnetu mgr Marcina Wojciechowskiego - wyróżnienie w I kategorii wiekowej na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie
13 czerwca 2015 r. - Antoni Szostek z klasy fletu mgr Iwony Piotrowiak - wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika na Międzyszkolnym Konkursie Miniatur Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie
27 kwietnia 2015 r. - Oliwia Słupczewska z klasy wiolonczeli mgr Julii Grochowskiej – I miejsce w grupie trzeciej wiolonczel w I Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.
27 kwietnia 2015 r. - Magdalena Jenczewska z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Sypka – III miejsce w grupie drugiej kontrabasów w I Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.
21-22 kwietnia 2015 r. - Adam Pazdyga z klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego - II miejsce w drugiej kategorii wiekowej na I Festiwalu Gitarowym w Osadzie Karbówko
21-22 kwietnia 2015 r. - Maria Chlewicka oraz Jan Szostek z klasy gitary mgr Alicji Jasińskiej oraz Olga Pierzgalska z klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego - wyróżnienia w I kategorii wiekowej na I Festiwalu Gitarowym w Osadzie Karbówko
20 kwietnia 2015 r. - Magdalena Grabowska z klasy gitary mgr Adama Skrętnego - III miejsce w III kategorii wiekowej w ramach IX Chełmżyńskiego Konkursu Uczniów Klas Gitary
20 kwietnia 2015 r. - Adam Pazdyga z klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego - II miejsce w II kategorii wiekowej w ramach IX Chełmżyńskiego Konkursu Uczniów Klas Gitary
20 kwietnia 2015 r. - Adam Pazdyga i Szymon Rychel z klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego - II miejsce w II kategorii zespołów w ramach IX Chełmżyńskiego Konkursu Uczniów Klas Gitary
20 kwietnia 2015 r. - Jan Szostek z klasy gitary mgr Alicji Jasińskiej - III miejsce w I kategorii wiekowej w ramach IX Chełmżyńskiego Konkursu Uczniów Klas Gitary
20 kwietnia 2015 r. - Olga Pierzgalska z klasy gitary mgr Sławomira Kosińskiego - II miejsce w I kategorii wiekowej w ramach IX Chełmżyńskiego Konkursu Uczniów Klas Gitary
I Powiatowy Konkurs Pianistyczny w Obrowie
II miejsce Marty Kwiatkowskiej w kategorii wiekowej 11 - 15 lat. | ||
III miejsce Macieja Józefkowicza w kategorii wiekowej 11 - 15 lat. | ||
|
VIII Chełmżyński Konkurs Gitarowy
III miejsce Adama Pazdygi z klay gitary p. Sławomira Kosińskiego.